Apokalipsa Świata Zombie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

KP - Seneka Tenye

2 posters

Go down

KP - Seneka Tenye Empty KP - Seneka Tenye

Pisanie by Seneka Wto Gru 22, 2015 10:25 pm

Imię i nazwisko: Seneka Tenye
Wiek: 25 lat
Frakcja: Łowca
Miejsce pobytu: Wędrowny obóz szóstego oddziału łowców, który aktualnie przebywa na zachodzie Azji.
Wygląd: Dość wysoka, młoda kobieta o jasnej cerze. Wysportowana, dobrze zbudowana sylwetka, szczupła, ale bez przesady. Szare włosy o liliowych końcówkach, które krótko ścięte, sięgają do połowy szyi. Duże, fiołkowe oczy. Drobny nos i bladoróżowe usta. Niewielkie uszy ukryte pod burzą włosów często przykryte są białymi słuchawkami. Tak na prawdę nie słucha muzyki, bo MP3 zgubiła dwa lata temu, ale nikt o tym nie wie.
Najczęściej ubrana jest w czarny top, a na nim ciemnozieloną kurtkę. Wbrew wszystkiemu nosi spódniczkę w kratkę, a na nogach cieliste leginsy. Co do butów to nosi czarne glany albo adidasy w tym samym kolorze. Na plecach ma duży plecak w barwach moro, który zawsze jest wypakowany po brzegi. Oprócz tego ma małą torebkę na amunicję na lewym udzie również w moro.
Charakter: Chyba jeszcze nikt nigdy nie nazwał ją miłą. Ktoś kiedyś powiedział o niej "suka", po sekundzie miał złamaną rękę, obojczyk oraz parę żeber. Seneka jest oziębła i nieczuła. Prawie nigdy się nie uśmiecha. Jej charakter jest zawiązany ze stratą brata. Bardzo mocno odcisnęło się to na jej psychice. Ale wracając do rzeczy. Na ogół nieprzyjemna i niemiła. Potrafi mocno zaleźć za skórę. Urodzona przywódczyni, charyzmatyczna. Pomimo jej charakterku ludzie i tak za nią idą oraz słuchają się niej. Nigdy nie zostawia swoich na polu walki chyba, że rzeczywiście nie ma szans na ratunek dla nich np. są już w połowie zjedzeni przez zombie. Oddana przyjaciółka. Wbrew wszystkiemu ma kilku przyjaciół dla których jest miła. Jednak, żeby dołączyć do grona wybrańców trzeba się mocno natrudzić.
Nie lubi mówić o swojej przeszłości. Zazwyczaj spławia ludzi z zdaniem „Urodziłam się, skończyłam szkołę, wstąpiłam do armii,  a teraz jestem tutaj.” Wypytywanie dalej może skończyć się koniecznością wizyty u medyka… w drastyczniejszych przypadkach grabarza.
Jej jedynym celem życiowym jest przeżycie i zabijanie zombie. Motto Seneki brzmi: Jeśli czujesz ból to żyjesz. A kto jest trupem ten jest martwy.
Umiejętności: Opanowane do perfekcji posługiwanie się wszelkimi karabinami. Podstawowe umiejętności używania pistoletów krótkich i mieczy jednoręcznych. Podstawy medycyny (czyt. pierwsza pomoc, usztywnianie złamań, reakcja na zarażenie). Dobrze gra na gitarze. Potrafi jeździć motorem i quadem.
Zalety i wady:
+ oddana,
+ pomocna,
- ostra,
- oschła.
Historia: Urodzona w Ameryce Północnej. Wychowywana razem z starszym bratem, który zginął w wypadku samochodowym kiedy miała 20 lat. Ukończyła szkołę wojskową. Służbę w armii przerwała apokalipsa. Dołączyła do łowców. Aktualnie wybija zombie razem z swoim odziałem.
Inne: Nie rozstaje się z bronią. Zawsze ma na sobie nieśmiertelnik.


Ostatnio zmieniony przez Seneka dnia Sro Gru 23, 2015 8:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Seneka
Seneka
Admin

Skąd : Ameryka Północna
Frakcja : 6 oddział łowców wędrownych

Powrót do góry Go down

KP - Seneka Tenye Empty Re: KP - Seneka Tenye

Pisanie by Natasha Sro Gru 23, 2015 8:05 pm

"Na plecach ma duży plecach "-wygląd. Usuń też może tą przekreśloną dziewczynę. Poza tym drobne błędy, ale akcepcik jest i miłej zabawy:3
Natasha
Natasha
Admin


https://apokalipsa-swiata.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach